Lanový park v korunách stromů

Adrenalin bez rizika, tak by se dala nazvat procházka lanovým parkem v Adventure parku v Černé v Pošumaví. Připraveno je zde pro vás více než 25 překážek a zažít v korunách stromů tak můžete prakticky cokoliv.

Od třesu kolen na laně vypnutém mezi stromy ve výšce 15 metrů, až po endorfinovou záplavu při průletu na lanovce opravdu vysoko nad zemí. To vše v přímé blízkosti přehradní nádrže.

Z těch nevyšších překážek, které nahánějí husí kůži tak budete mít jedinečnou příležitost pozorovat krásy okolí Lipenské přehrady i vodní plochy samotné a to vše za bezpečných podmínek skvělého záchytného systému, kterým je vybaven každý „opičák“ vydávající se na trasy různých obtížností určených pro úplné začátečníky i adrenalinové střelce.

Pro nejmenší je v Adventure parku připravena i „zahrádka“ nízkých překážek, kterou ocení nejen caparti, ale i ti, kteří jsou přesvědčeni o tom, že jsou krály rovnováhy.


Cena: od 90 Kč


Sdílet přátelůmMohlo by se vám také líbit

Paintball
Jaro, Léto, Podzim, Zima, Celoroční Dospělí Začátečník, Pokročilý, Profesionál Věk 15 - 60 let od 440 Kč/ 1,5 hod

Paintball

Při zmínce o paintballu se mnohým z nás vybaví militantní skupina bezhlavě střílející na cíl. Spousta z nás ...

Číst dále

Golf
Jaro, Léto, Podzim Dospělí, Senioři, Sportovci Začátečník, Pokročilý, Profesionál Věk 15 - 60 let, Věk 60+ od 120 Kč/ 1 hod

Golf

Golf už dávno není sportem pro manažery, businessmany a obchodníky. Užít si pohyb na čerstvém vzduchu už může prakticky kdokoliv.

Číst dále

Lukostřelba
Jaro, Léto, Podzim Děti, Dospělí, Sportovci, Rodiny s dětmi Začátečník, Pokročilý, Profesionál Věk 8+, Věk 15 - 60 let od 150 Kč

Lukostřelba

Znáte některého malého kluka, který by se alespoň na chvíli nechtěl stát Robinem Hoodem? Toužili jste v dětství pobíhat jen tak ...

Číst dále