Lakeside Apartments

Ubytování

Ubytování v kempu

Pro každého to správné místo!

Na ploše více jak 15.000 m2 jsme pro Vás vytvořili prostor, kde si každý najde svůj oblíbený kout.

Volná stání jsou ideální pro krátkodobější pobyty. Parkování je možné vždy přímo u stanů. Udržovaná travnatá plocha na dobře odrenovaném podkladu je ideální bezprašné a osvěžující řešení jak pro stany, tak pro karavany. Volit můžete mezi slunnou loukou, či osvěžujícím stínem okolo stojících bříz. K dispozici jsou elektrické přípojky.

Vyznačená stání "Exclusive" nabízí komfort velkorysého osobního prostoru, který oceníte především při sedmi a vícedenním pobytu. Tato nová stání o jednotlivé ploše 100 m2 Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní vodovodní, kanalizační a elektrickou přípojkou. Na těchto Exclusive parcelách je možné po dohodě umístit i mobilní domy.

Vyznačená stání v rezidentní zóně. Rezidentní zóna čítá celkem 23 parcel, z toho 9 je přímo u vody. Všechny parcely mají minimální plochu 100 m2 a jsou vybaveny elektrickou přípojkou. VIP Parcely mají zavedenu užitkovou vodu.

Zobrazit více podrobností

 


Ubytování pod střechou

Vlastní postel a soukromí přímo u jezera!

Pro ty, kteří rádi tráví čas v přírodě, chtějí si užít bydlení přímo u jezera, ale nepohrdnou vlastní postelí, máme širokou nabídku ubytování pod střechou.

Vyberte pohodlné ubytování v chatkách, v plně vybaveném moderním bungalovu nebo v jednoduchém hostelu. Ve všech typech ubytování najdete elektřinu, součástí bungalovu a chatek jsou i základní spotřebiče nebo zahradní nábytek. Stačí si vybrat ten správný typ pro vás a vyrazit!

Zobrazit více podrobností