Lakeside Apartments
Akce a události
Mezi Ostrovy

Mezi Ostrovy

Připlujte, těšíme se na Vás. 

Unikátní koncert nad hladinou Lipna . Hudební těleso Bárka oslaví západ slunce nad Lipnem.

Po velkém úspěchu koncertu Mezi ostrovy, kdy Bárka odehrála 16. srpna 2020 koncert pro posádky 83 lodí shromážděných mezi lipenskými ostrovy Velký a Malý Tajvan, nastal čas si tento zážitek zopakovat – a k tomu zúročit zkušenosti z minula a obohatit je o další novinky. Čtvrtek 31. srpna na počest výročí 130 let jachtingu v Čechách, jehož oslava se chystá v Černé v Pošumaví, bude zároveň příležitostí rozloučit se s prázdninami i tímto nezapomenutelným způsobem a ve velkém stylu. Šanci uspořádat opět výjimečný koncert, při němž se po lipenské hladině ponese hudba různých žánrů v podání keltské harfy a violoncella, dává i fakt, že přípravný tým je již zase kompletní. 

Organizátoři chtějí pojmout koncert znovu především jako oslavu genia loci, kdy zapadající slunce dává Lipenskému jezeru velmi romantickou atmosféru, kterou klasické, muzikálové, rockové i jiné skladby krásně umocňují. V reakci na ohlasy diváků, kteří v roce 2020 koncert zažili a přáli si jeho opakování, jsou opět připraveni využít své zkušenosti s tímto netradičním prostředím. Nejbližší publikum můžete muzikantům dělat i vy, jako posádky lodí a různých plavidel shromážděných okolo, případně z Mola nebo pláže kempu Jestřábí 1. Možná promítneme už i nový klip Bárky, v němž se hudba spojí s animací kreseb od Davida Křížka. 
Více informací ZDE

Sdílet přátelůmMohlo by se vám také líbit

Lipno Ice Marathon 2024
03.02.2024

Lipno Ice Marathon 2024

Extrémní závod pro ty, kteří chtějí prověřit sebe sama v těch nejtěžších podmínkách.

Detail akce

Letní příměstský JACHTkemp
05.07. - 09.07.2023

Letní příměstský JACHTkemp

Program bude samozřejmě opět bohatý a kromě parádních oblíbených rozcviček na děti čeká: Kiteboarding, Windsurfing, Wing, tréninky na lodích ...

Detail akce

Mezi Ostrovy
31.08.2023

Mezi Ostrovy

Připlujte, těšíme se na Vás.  Unikátní koncert nad hladinou Lipna . Hudební těleso Bárka oslaví západ slunce nad Lipnem.

Detail akce